Ліко-школа допомогає Артемівському НВК в організації творчого дозвілля

Колектив та учні Ліко-школи дуже раді допомогти Артемівському НВК в організації творчого дозвілля і повноцінного проведення уроків рукоділля.
Віримо, що зацікавлкеність дітей творити на заняттях «Рукоділля» стане вище, а зібраний Ліко-школою матеріал позитивно вплине на творчу активність учнів.

Image00002

our services

computer lab

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem ip sum has been the industry's standard text ever.

online training

sports events