Тьюторський супровід у школі

16 березня педагоги Ліко-школи під керівництвом Віри Миколаївни Зоц об'єдналися в фокус-групу " Тьюторський супровід у школі". Відбулася змістовна в продуктивна розмова про нові ролі вчителя, індивідуалізацію і персоналізацію навчання як найактуальніші тренди сучасної освіти, важливість індивідуальних освітніх траекторій та " поля" навчальної карти учня. Готуємось до збагачення освітнього середовища Ліко-школи. Далі буде!...

Image00011
Image00002
Image00004
Image00003
Image00006
Image00007
Image00012
Image00005
Image00008
Image00009

our services

computer lab

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem ip sum has been the industry's standard text ever.

online training

sports events