ВСТУП ДО ШКОЛИ

discountВи маєте унікальну можливість уже сьогодні вступити на навчання в Ліко-школу ІІ і ІІІ ступенів, відкриття якої (нового приміщення) відбудеться в 2018 році.

Ліко-школа – сучасний навчальний заклад з підготовки майбутніх підприємців винахідників інженерного напрямку і ІТ- фахівців - спеціалістів, які на ринку праці матимуть найбільший попит у майбутньому.
Підготовку до цієї важливої події ми розпочали вже сьогодні:

• В школі створено методичний центр ТРВЗ-педагогіки (Теорія Розв’язання Винахідницьких Задач);

• Відкрито дитячу інжинірингову школу «Brains and Hands», в програмі якої робототехніка, 3D- моделювання та мейкерство.

Детальну інформацію про наявність вілних місць та умови вступу до школи можна отримати за телефоном: +38 (044) 492-31-82.

Скористайтеся фантастичною можливістю уже сьогодні потрапити у майбутнє: Ліко-школа рада зустріти своїх завтрашніх старшокласників!

our services

computer lab

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem ip sum has been the industry's standard text ever.

online training

sports events