ВСТУП ДО ШКОЛИ

Ліко-школа оголошує набір до 5 класів!

discountВи маєте унікальну можливість уже сьогодні вступити на навчання в Ліко-школу ІІ і ІІІ ступенів, відкриття якої (нового приміщення) відбудеться в 2018 році.

Ліко-школа в майбутньому – сучасний навчальний заклад з підготовки майбутніх підприємців винахідників інженерного напрямку і ІТ- фахівців - спеціалістів, які на ринку праці матимуть найбільший попит у майбутньому.
Підготовку до цієї важливої події ми розпочали вже сьогодні:

• В школі створено методичний центр ТРВЗ-педагогіки (Теорія Розв’язання Винахідницьких Задач);

• Відкрито дитячу інжинірингову школу «Brains and Hands», в програмі якої робототехніка, 3D- моделювання та мейкерство.

Детальну інформацію про наявність вілних місць та умови вступу до школи можна отримати за телефоном: +38 (044) 492-31-82.

Скористайтеся фантастичною можливістю уже сьогодні потрапити у майбутнє: Ліко-школа рада зустріти своїх завтрашніх старшокласників!