Араши Карате

ПЕТРИКІВСЬКИЙ РОЗПИС

ПЕТРИКІВСЬКИЙ РОЗПИС

7-10 років

Тут гармонійно поєднується творчість і народні українські традиції. Мистецтво, сповнене символічності, легко впізнаваних квіткових мотивів та яскравих фарб.

ЖИВОПИС

ЖИВОПИС

2 ГОД/ТИЖД.
7-11 років

Простір для креативних проявів, для реалізації найшаленіших ідей, де пензлик спрямований на пошук нез'ясованого.

ЛІКО-АТЕЛЬЄ

ЛІКО-АТЕЛЬЄ

11-14 років

Перш ніж створити свій ідеальний образ, треба навчитися основам. Тож якщо ви насолоджуєтеся шиттям і хотіли б навчитися новим навичкам, наше швейне обладнання з нетерпінням чекає на свого майстра.

ТЕАТР МОД

ТЕАТР МОД

1 ГОД/ТИЖД.
13-16 років

Гурток, який знайомить учнів з напрямками моди та сучасними процесами виробництва одягу, розвиває творчі здібності, де учні набувають практичних навичок моделювання, крою та пошиття.

РУКОДІЛЛЯ

РУКОДІЛЛЯ

7-14 років

Створюючи власні поробки, обираючи кольори, матеріали, розміри – Ви розвиваєтесь творчо, ще й робите подарунки як для себе, так і для інших.

ВОКАЛ

ВОКАЛ

6-15 років

Вокальна підготовка робить важливий акцент на розминках, розвиває слух, почуття ритму, вміння працювати з мікрофоном та співати в різних стилях.

НІМЕЦЬКА МОВА

НІМЕЦЬКА МОВА

7-15 років

Ми вважаємо, що практика-практика, і ще раз практика є єдиним способом покращити та підтримувати іноземну мову, інакше вона може забутися.

ГІТАРА

ГІТАРА

6-15 років

Навчання гри на музичному інструменті може змінити спосіб сприймати звук, відчувати його глибше.

ФОТОСТУДІЯ

ФОТОСТУДІЯ

7-15 років

Фотографія - сучасний інструмент для самовираження, фантастичний сюжетний матеріал, захоплююча естетична чутливість до яскравих, рідкісних, швидкоплинних, красивих моментів.

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ

7-16 років

Театр поєднує в собі творчі ідеї, де граючи, учні стають впевненішими, вчаться комунікувати, тренують дикцію, і долають страх публічних виступів.

ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ

ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ

11-15 років

Навчимося основам вокальної техніки: розвитку співочого дихання, вокально-технічних навичок та гнучкості голосу.

СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ "SELFIE"

"СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ "SELFIE"

7-15 років

Через рухи діти навчаються імітувати, слідувати напрямкам, пам'ятати кроки, розуміти закономірності та асоціювати рух з емоційним вираженням.

АКАДЕМІЧНИЙ МАЛЮНОК

АКАДЕМІЧНИЙ МАЛЮНОК

3 год/тижд.
11-15 років

На цьому курсі Ви дізнаєтеся що таке тінь, рефлекс і відблиски, освоїте різні техніки штрихування. Навчитеся передавати глибину, ступінь освітленості і прозорості різних предметів.

ФОРТЕПІАНО

ФОРТЕПІАНО

11-15 років

На цих заняттях Ви дізнаєтеся, як впевнено підійти до цих 88 клавіш, щоб нарешті почати грати улюблені пісні. Ще ніколи не пізно, щоб почати, варто лише натиснути на клавішу і потім важко відірватися.

АНГЛОМОВНИЙ ТЕАТР

АНГЛОМОВНИЙ ТЕАТР

7-15 років

Ми переконалися, що краще вивчати англійську через театралізовані постановки, коли ти маєш можливість брати участь у виставах, і повністю занурюватись у мовне середовище, неначе ти у самому Лондоні.

РОБОТОТЕХНІКА

РОБОТОТЕХНІКА

10-16 років

LEGO® MINDSTORMS®, Makeblock Neuron (просунутий варіант і ускладнені проекти), Little Bits, IOT, Дрон (Тренінг з базових функцій і техніки безпеки, навчання польотам).

ПРОГРАМУВАННЯ

ПРОГРАМУВАННЯ

10-16 років

Створення Сайтів (Front end та back end), C#, Python, PHP, С++, QA, Xcode (MAC).

GAME DEVELOPER

GAME DEVELOPER

МЕДІА

МЕДІА

10-16 років

Обладнання відеооператора, основи відеозйомки, журналістика, відеоблогінг та YouTube, робота на телебаченні та рекламна індустрія, режисерський сценарій для фінального проекту.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ВТ,ЧТ
10-16 років

Дизайн Сайтів, UI / UX (Дизайн інтерфейсів), Photoshop для веб-розробки, 3D моделювання (3D Coat), Графічний дизайн, Дизайн друкованої продукції.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

5-11+ років

Друзі, а чи знали ви, що греко-римська боротьба універсальний вид спорту? Гнучкість, кмітливість, сила - це все про боротьбу!

ДЗЮДО

ДЗЮДО

5-9 років

У дзюдо важливу роль відіграє спритність, воно вчить самоконтролю, закалює характер, розвиває концентрацію свідомості та силу волі.

БАСКЕТБОЛ

БАСКТЕБОЛ

5-9 років

Басктебол - найдинамічніша гра. Вміння володіти м’ячем, різними прийомами, він тренує витривалість і координацію рухів, дозволяє навчитися працювати в команді.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

5-9 років

Художня гімнастика-мистецтво рухатися, вона вдосконалює тіло людини, вчить володіти ним красиво і граціозно. Головні якості гімнаста - це сила волі, витривалість, пластика.

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

5-9+ років

Силове контактне карате, де задіяно всі групи м'язів. Це тренування тіла і розуму, зосереджуючись на дисципліні та фізичнній підготовці.

БАЛЬНІ ТАНЦІ

БАЛЬНІ ТАНЦІ

5-9 років

Бальні танці вчать володінню тілом, почуттю ритму, красивій рівній поставі, гнучкості та координації.

ФУТБОЛ

ФУТБОЛ

3,5-13 років

Футбол – найпопулярніший вид спорту. Це фізично-вимоглива гра, де головне - швидкість, спритність та витривалість.

Телефонни:
STEM: +38 (068) 830-73-73